5 נותני שירות מומלצים שיעזרו לחניות באינטרנט

פורסם
עודכן

למכור באינטרנט דורש התעסקות וביצוע של הרבה פעולות שחלק דורשים ידע טכני וניסיון בתחומים שונים שכנראה שום בעל חנות באינטרנט לא יכול להתמקצע בו. לשם כך קיימים זירות מסחר שהם בעצמי אתרי אי-קומרס גדולים לרכישה …

נא דרגו את התוכן בעמוד הזה

למכור באינטרנט דורש התעסקות וביצוע של הרבה פעולות שחלק דורשים ידע טכני וניסיון בתחומים שונים שכנראה שום בעל חנות באינטרנט לא יכול להתמקצע בו. לשם כך קיימים זירות מסחר שהם בעצמי אתרי אי-קומרס גדולים לרכישה של שירותים שונים בקלות בשיטה של פר-שירות: שכירת פרילנסר עבור השירות כאשר כל העסקה עצמה והביטחונות מתבצעות בתוך הפלטפורמה של אתר המסחר. (בדיוק כמו אייבי רק לשירותי פרילנסרים)

אתר המסחר (השוק) שאת שירותי הפריילנסרים שאנחנו מביאים כאן הוא Fiverr. Fiverr הוא זירת מסחר מקוונת אשר התחיל כאתר בו מוצע מגוון שירותים פשוטים ב 5$ בלבד על ידי 2 היי-טקסיטים ישראלים. לאחר מכן האתר התפתח והציע שירותי במחירים גבוהים יותר (15$,20$ ועוד…) עד שכיום כמעט אין זכר לאותו אתר ישן וכיום החברה גדלה וצמחה וניתן למצוא בה שירותים במחירים של עשרות שקלים עד אלפי שקלים כולל שירותים מאנשים מקצועיים ומנוסים במגוון-רחב של תחומים. בעבר כל עמוד מכירה באתר פייבר נקראו "Gig" או בעברית גיג. כיום נראה שאין זכרה לזה. ב 13 ביוני 2019 חברת Fiverr הונפקה בבורסת ניו יורק (NYSE).

ועכשיו אם בעלי חנות באינטרנט וחושבים איך לשפר את החנות שלכם ובכך למכור יותר ייתכן והשירותים כאן יעזרו לכם:

מניפולציה לתמונות בפוטו-שופ

הוספת פריטים, הסרה, צירוף או כל עריכה ומניפולציה לתמונה שאתם צריכים עוד פרטים בעמוד המכירה הזה.

עיצוב לעמוד מוצר באמזון

פוסטר\פלייר אינפוגרפי לעמוד מוצר באמזון כל הפרטים כאן.

אינטגרציה של חנויות

חיבור של חנות וויקס, שופפי או אטסי עם פייסבוק ואינסטגרם שופינג להגדלת המכירות עוד מידע כאן.

צילום מוצר מקצועי

לפעמים תמונה טובה זה כל מה שצריך כדי למכור את המוצר. דוגמאות לצילומים וכל הפרטים.

אריזה ותווית למוצר

אריזה ו\או תווית למוצר לחנות האינטרנטית או למוצרים למכירה באייבי ואמזון מגוון שירותים בתחום העיצובים מגיע עם קבצים מוכנים להדפסה עוד פרטים תמצאו כאו.

כתיבת תגובה