3 קורסי הכנה ל-מבחן GMAT אונליין הטובים ביותר

פורסם
עודכן

תקציר

מחפשים קורס GMAT אונליין? הגעתם למקום הנכון! בעמוד זה תמצאו המלצות ומידע על מבחן GMAT, תלמדו על הניקוד ועוד'. נסקור עבורכם האתרים הטובים ביותר להתכונן למבחן אונליין, כולל מקומות לימוד חינם. נתחיל במה זה מבחן …

5/5 - (1 הצבעות)

מחפשים קורס GMAT אונליין? הגעתם למקום הנכון! בעמוד זה תמצאו המלצות ומידע על מבחן GMAT, תלמדו על הניקוד ועוד'. נסקור עבורכם האתרים הטובים ביותר להתכונן למבחן אונליין, כולל מקומות לימוד חינם.

נתחיל במה זה מבחן GMAT?

מבחן GMAT

GMAT הוא קיצור של Graduate Management Admission Test. זהו מבחן סטנדרטי המשמש לבחון את כישוריהם בעסקים של בוגרי מנהל עסקים. הוא בודק כישורי שפה, מתמטיקה, כתיבה אנליטית וחשיבה משולבת.

GMAT דרוש כמבחן קבלה לתואר שני עבור רוב בתי הספר למנהל העסקים ברחבי העולם.

קורס GMAT

ישנם הרבה קורסי הכנה אונליין לבחינת ה GMAT. הבאנו עבורכם את הטובים ביותר:

1. Princeton Review GMAT

פרינסטון מציעים מגוון של קורסי הכנה אונליין לבחינת ה GMAT. זה כולל קורס הכנה בקצה אישית, ואפשרויות שונות של לימוד חי בכיתות.

הקורס העיקרי בפרינסטון הוא הקורס GMAT 700+. המתחייב בתנאים מסוימים לציון של לפחות 700. בתנאי שהציון שלכם בבחינה שלהם הוא לפחות 620. מתחת ל 620 הם מתחייבים לשיפור של לפחות 80 נק'. הבחינה הקובעת היא או בחינה רישמית או בחינת דמה ראשונה שתקחו אצלהם. מומלץ לקרוא את התנאים במלואם ולראות אם זה מתאים לכם.

השורה התחתונה

 • פרינסטון יצרו מסלולים שונים אשר יתאימו לצרכים שונים ויתאימו עצמם אליכם.
 • בפרינסטון התשלום הוא פר-מסלול (ולא פר חודש).
 • בפריסנטון עזרי לימוד להכנה לבחינם אינטרקטיבים הכוללים: שיעורי וידיאו, בחינות הכנה מהירות, לימודים המתאימים עצמם ועוד.

תוכניות הלימוד

2. Magoosh GMAT

מגוש GMAT הוא קורס הכנה אונליין לבחינה על ידי שיעורי וידיאו, תרגול שאלות ותוכנית לימוד בהתאמה אישית. גם במגוש תקבלו הבטחה להחזר כספי אם התוצאות לא ישתפרו.

מגוש מציעים מספר תוכניות לימוד במחירים אחידים המאפשרים גישה לתכנים לתקופה של שנה. במגוש בחרו בגישה קצת שונה בהיצע המסלולים בכך שהם מציעים תוכנית בסיס ללימוד עצמי שכוללת רק מתמטיקה וחשיבה משולבת ותוכנית פרימיום אשר כוללת את כל תכני המבחן.

בתוכנית הפרימיום תוכלו לעשות מבחן gmat לדוגמא. (2 ע'פ המלצה אבל תוכלו לעשות יותר).

השורה התחתונה

 • קורס הכנה במחיר החסוכני ביותר.
 • אוסף שיעורי וידיאו ושאלות תרגול.
 • מתאים ללימוד עצמי
 • 7 ימי נסיון ללא תשלום

תוכניות הלימוד

3. Kaplan GMAT

קפלן מציעים קורס אונליין נרחב להכנה ל-GMAT. הקורס כולל שיעורים חיים ולפי דרישה, הוראות לבחינה, בחינות דמה, ומסלול הכנה לבחינה מותאם אישית.

קפלן מתמקדים יותר בלימודי הוראה חיים כולל אפשרות למורה פרטי. המחירים משתנים בהתאם לחבילה שבחרתם. קפלן בנוסף מציעים החזר כספי מובטח אם התוצאות לא השתפרו.

השורה התחתונה

 • מבחר קורסי אונליין חיים
 • 6 בחינות דמה
 • אפשרות בחירה במורה פרטי אחד על אחד שיתאים לימודים על פי צרכים

תוכניות הלימוד

חומרי לימוד לבחינת GMAT חינם

להלן כמה מקומות בהם תוכלו ללמוד לבחינת ה GMAT בחינם.

 1. The official GMAT – האתר מציע מבחר של חומרי לימוד חינם כולל מידע על פורמט המבחן, שאלות לדוגמה ואסטרטגיות גישה למבחן. פרטים בקישור https://www.mba.com/exam-prep
 2. GMAT Free – באתר מציעים מבחר של חומרי לימוד חינמי כולל שאלות לודגמא ושיעורי וידיאו. פרטים בקישור https://www.gmatfree.com/
 3. GMAT Club – קהילה אונליין עבור נבחני GMAT המציעים מגוון חומרי לימוד חימני הכוללים: תרגול שאלות, תוכניות למידה ואסטרוגיות שונות לבחינה עצמה. עוד פרטים בקישור https://gmatclub.com/

חשוב לציין שהשיטה הטובה ביותר עבורכם תלויה בדרך הלימוד שלכם והצרכים שלכם. לכן מומלץ לעבור על ההיצעה של החומרים בקורסים השונים, שיטת הלימוד שלכם, ודרך הלימוד של כל קורס כדי לבחור את הקורס המתאים ביותר לצרכים שלכם.

בהצלחה ❤️

כתיבת תגובה