5 אפליקציות משחקים מומלצות לילדים ולמבוגרים שכנראה אתם לא מכירים

פורסם
עודכן

תקציר

אם יש לכם ילדים אז אולי תרצו לקרוא את הכתבה הקודמת שלנו העוסקת באפליקציות לילדים של למידה ומשחקי מחשבה. בכתבה זו נעסוק באפליקציות משחקים מומלצות למבוגרים ולילדים: Flow Free‏ "Flow Free" היא אפליקציית פאזל עם …

3/5 - (1 הצבעות)

אם יש לכם ילדים אז אולי תרצו לקרוא את הכתבה הקודמת שלנו העוסקת באפליקציות לילדים של למידה ומשחקי מחשבה. בכתבה זו נעסוק באפליקציות משחקים מומלצות למבוגרים ולילדים:

Flow Free‏

"Flow Free" היא אפליקציית פאזל עם שלבים מסוג האפליקציות הממכרות שמשחקים בהן ללא הפסקה. משחק זה הוא פשוט צריך לחבר קו בין שני קדקודים. (דוגמה בתמונה)

קישורים להורדה

מכשירי אנדרואיד

מכשירי אייפון


Art Of Glow

"Art Of Glow" היא אפליקציה לציורים מיוחדים אשר מתאימה בעיקר לילדים. היא שונה מרוב אפליקציות ציור. היא מאפשרת לצייר בצורות על מסך שחור כמו לבבות, כוכבים שונים, עיגולים זוהרים ועוד. מומלץ לילדים קטנים אשר רוצים להעביר אתם נסיעות ארוכות, האפליקציה תספק להם שעות רבות של הנאה.

קישורים להורדה

מכשירי אנדרואיד

מכשירי אייפון


Super Stickman Golf 3

משחק גולף אינטראקטיבי בו ניתן לשחק כשחקן יחיד או משחק תחרותי נגד אחרים לאחר התקנה של Google Play Games. במשחק מספר רב של מסלול גולף ברמות שונות.

קישורים להורדה

מכשירי אנדרואיד

מכשירי אייפון


Frisbee Forever 2

משחק פריסבי עם מעל 100 שלבים יספק הנאה למבוגרים ולילדים כאחד.

קישורים להורדה

מכשירי אנדרואיד

מכשירי אייפון

Glow Hockey

Glow Hockey היא אפליקציה מבית היוצר של Art Of Glow. זהו משחק הוקי אוויר ליחיד או לשניים.

קישורים להורדה

מכשירי אנדרואיד

מכשירי אייפון


עד כאן אפליקציות משחקים מומלצות.


בלוג חינוכי מומלץ להורים ולמורים

נטעלי קרפל – למידה מחוץ לקופסא

gamifiction.co.il – הוא בלוג שנכתב על-ידי נטעלי קרפל, שמתמחה במישחוק. בבלוג תוכלו למצוא מגוון רעיונות איך להפוך את החיים למלאי משחקים בקלילות ובלי השקעה. הבלוג כתוב בצורה הומוריסטית ומלא בדוגמאות, טיפים ומשחקים להורדה והדפסה.


כתיבת תגובה