טיסה נעימה: מוצרים מומלצים לטסים לחו"ל

פורסם
עודכן

תקציר

מתכננים טיסה לחו"ל? לטוס ולראות עולם זו אחת החוויות המרגשות ביותר. לפגוש תרבויות חדשות ולראות מקומות ונופים שונים. לטעום אוכל חדש זאת חוויה יוצאת דופן שמעוררת בנו את החשק ואני לא יכולים לחכות לפעם הבאה. …

נא דרגו את התוכן בעמוד הזה

מתכננים טיסה לחו"ל? לטוס ולראות עולם זו אחת החוויות המרגשות ביותר. לפגוש תרבויות חדשות ולראות מקומות ונופים שונים. לטעום אוכל חדש זאת חוויה יוצאת דופן שמעוררת בנו את החשק ואני לא יכולים לחכות לפעם הבאה.

בכתבה זו מוצרים בסיסים שמומלץ מאוד ואפילו חייבים לקחת איתנו מראש כדי שיהיה לנו חוויה טובה ונוחות מקסימלית גם בארץ זרה ובדרך בטיסות.

כרית לטיסה

נוחות נוחות נוחות! אין שום סיבה שנאבד מהנוחות שלנו אם לא חייבים. לפעמים נראה שחוסר נוחות זה חלק מהחוויה. אולי בחלק מהמכרים. אבל לא כשזה מגיע להניח את הראש ולנמנמם קצת בטיסה או אם בלילה שלפני יצאנו לחגוג ואנחנו שופכים אז בין הנסיעות. ומה יותר נוח מכרית לראש שגם בישיבה תאפשר לנו לעצום עניים מבלי לדפוק את הראש כל פעם. אם אתם מאלו המתקשים לישון גם תנומה קטנה הכרית יכולה לעשות את ההבדל.

כרית לטיסה אינה תופסת הרבה מקום מה גם שישנם כריות צוואר מתנפחות או כאלו שיתקפלו בקלות לתוך תיק. קנו את הכרית מראש (לבוא מהבית מוכנים) ואל תרכשו בשדה התעופה שם אתם קהל שבוי למחירים הגבוהים של שדות התעופה אשר שם כרית לטיסה תעלה לכם הרבה יותר.

כריות לצוואר לקנייה באמזון


שמיכה קלה לטיסות ונסיעות

שוב נוחות ושוב שינה. אומנם בטיסה יספקו לכם שמיכה לשמור על חום הגוף ולהירדם בקלות. אך בנסיעות השונות באוטובוסים וברכבים אם תרצו לתפוס תנומה קלה או סתם אם יהיה לכם קצת "קריר" תצטרכו להביא אתכם מהבית. לכן רצוי שתצטיידו מבעוד מועד בשמיכה קלה שיכולה להתקפל ולהיכנס לתיק מבלי להכביד ולהקשות לכם את הטיול. אתם תגלו שהשמיכה הזאת יעילה לכם ואולי גם לסובבים אתכם בסיורים לילים בלילות קרים ובישיבה באוטובוסים חסרי פעולה כשהמזגן או הקור מבחוץ יכולים להפריע לשלוותכם. קור הוא לא משהו שקל להתגבר עליו שמיכה לחלוטין תסייע לכם!

שמיכות לנסיעות לקנייה באמזון


מתאם חשמל אוניברסלי עם USB

עוברים במדינות? טסים למדינה בה תקע החשמל שונה מהחשמל בישראל? קחו אתכם מתאם חשמל בינלאומי ורצוי עם כניסות USB. שימו לב שמתאם חשמל אינו אומר ממיר חשמל. כך שהמתאם יוכל להתאים למכשירי חשמל רק עם המוצר מתאים לחשמל. בישראל החשמל הוא 220V כאשר בארה"ב הם 110V אך בד"כ מכשירי פלאפונים וטאבלטים מתאימים לטווח המתחים. בדקו מראש בספר ההדרכה של המכשיר שלכם או באתר היצרן.
בשימוש במתאם חשמל בינלאומי תוכלו לרוב להשתמש במחשב נייד בכל מקום. ה AC Adapter(מטען\ממיר חשמל) המגיע עם המחשב נייד מבצע את המרת החשמל וכך גם מכשיר שנקנה בישראל יכול לעבוד בארה"ב עם מתאם חשמל שקע-לתקע. על ה AC Adapter תוכלו לבדוק ולראות שכתוב 100-240V – 50-60HZ כך שבארה"ב בה החשמל הוא 110V אפשר להשתמש במחשב נייד.

דאגו שיהיה לכם כבל USB כאשר תתקלו ביציאת USB באוטובוסים\במטוסים\ברכבים תוכלו להטעין את המכשירים.

שימו לב מתאם חשמל היינו אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשדות התעופה ומחירו גבוה בהתאם לצורך של התיירים הנוסעים לחו"ל לכן רצוי מאוד שתהיו מוכנים מבעוד מועד. תחסכו לעצמכם תשלום גבוה ומיותר.

לסיכום: מוצר הפשוט הזה יפטור לכם הרבה כאבי ראש מיותרים. אז דאגו שיהיה לכם: מתאם חשמל אוניברסלי עם יציאת USB וכבל USB

מתאם חשמל אוניברסלי עם USB לקנייה באמזון


ערכת עזרה ראשונה

לכל מקרה שלא יקרה. קחו אתכם ערכת עזרה ראשונה או צרו כזו בעצמכם גם אם אתם לא תזדקקו לה ייתכן ומישהו מהקבוצה שלכם יזדקק לה ובמקום לרוץ ולחפש יהיה לכם בהשיג יד.

דאגו לערכת עזרה ראשונה קומפקטית המכילה את הבסיס הנדרש להגשת עזרה ראשונה רצוי שיהיה בה פלסטרים\תחבושות\כדורים לכאב ראש וצינון\חוסם עורקים\כלודין לחיטוי פצעים. דאגו שהמוצרים סגורים ולא נפתחו כדי שלא יעשו לכם בעיות בשדה התעופה. אם הדבר אפשרי את הערכה שימו במזוודה שנכנסת בבטן המטוס. אפשרות נוספת היא לקנות ערכה כאשר תגיעו לייעד. טווח המחירים בין ערכה שתקנו בארץ לזו בחו"ל לא צפוי להיות גדול ואולי זול יותר.

רצוי שערכת עזרה ראשונה תהייה זמניה ועליכם תמיד. לכן דאגו שהערכה לא תהייה קומפקטית ולא כבדה שלא תפריע לכם במהלך הטיול.

שימו לב במידה ואתם לוקחים אתכם ערכה בכבודת היד ערכת עזרה ראשונה רצוי שתהיו מודעים לתנאים והגבלות בהעלאת נוזלים בטיסות. למידע נוסף בקרו בקישור נוזלים בכבודת יד.

ערכת עזרה ראשונה לקניה אונליין

תיק עזרה ראשונה לבית בSמדיק
ציוד עזרה ראשונה בתפזורת בSמדיק
תיק עזרה ראשונה לבית באריאל מדיק
ערכת עזרה ראשונה אישית באלישע הדרכות רפואה

איפה עוד תמצאו?

בתי מרקחת, רשתות וחנויות פארם השונות


ביטוח נסיעות לחו"ל

על הכל אפשר לוותר. אבל לא טסים לחו"ל בלי ביטוח נסיעות לחו"ל. רצוי הביטוח הכי טוב שאפשר כולל כיסוי רפואי מלא. חס וחלילה אם קורה אז גם כיסוי לטיסות רפואיות לארץ ללא השתתפות עצמי. שימו לב שישנם גם ביטוחי נסיעות לחו"ל לפעילות אתגרית. אם אתם לא מבצעים פעילות אתגרית הביטוח הזה אינו נחוץ לכם. אך אם אתם מתכננים אפילו פעילות אחת. רצוי שיהיה לכם כיסוי מתאים. התאימו את הביטוח לפעילות אותה אתם מתכננים לעשות ואל תחסכו בתשלום נוסף. התייעצו עם סוכן הביטוח, שאלו חברים, קראו קצת וקבלו מספר הצעות ממספר חברות. היום אפשר לעשות זאת בגלישה באינטרנט או בשיחת טלפון פשוטה לחברות הביטוח. דאגו שהביטוח מתחיל עם יציאת מהארץ ומסתיימת ביום הנחיתה. במקרה הצורך דאגו שיש לכם את מספר הטלפון של חברת הביטוח כולל מספר בינלאומי אם יש. זכרו שלחייג למספר בארץ יש לחייג קודם +972 שזה הקידומת של ישראל ואז מספר הטלפון. זכרו בכל מקרה שתצטרכו להפעיל את הביטוח גם במקרים זוטרים תצטרכו להציג קבלות במידה וששילמתם או את החשבון לנותן השירות לשם תשלום כיסוי הביטוח של החברה המבטחת.


ערכות מטיילים

בערכות הבאות תמצאו ערכות המכילות מוצרים המתאימים למטייל לרכישה באתר אמזון ומשלוח לישראל. המחיר יופיע באתר כשלצידו מחיר השילוח ועמלות המכס אם ישנם כך שההזמנה קלה ונוחה ותגיע אליכם הביתה.

תוכלו לראות מה מכילה כל ערכה לאחר כניסה לעמוד המכירה בלחיצה על תמונת הערכה.

מוצרים שונים לטסים לקנייה באמזון


תמונה ראשית באדיבות  Josh Sorenson from Pexels

כתיבת תגובה